Фарбування євроогорож (парканів) в Харкові та області!

Втомилися від сірих буднів? Додайте фарби радості в свій затишний куточок на довгі роки.

заказать покраску еврозабора

 

 

Пофарбувати ваш Європаркан зі смаком допоможуть фахівці нашої компанії, перетворять ваше огорожу в стильній твір мистецтва, додадуть міцності і довговічності.

Фото фарбованих бетонних парканів

фото покраски еврозабора

Особливості фарбування

  1. Грунтовка глибокого проникнення.
  2. Шпаклівка щілин.
  3. Фарбування художня.

Наші фахівці ретельно підходять до вибору і узгодження малюнка і кольору паркану. У процесі фарбування використовуються перевірені часом, надійні матеріали. Навіть після багатьох років служби, в будь-яких погодних умовах еврозабор залишиться красивим і виглядає як новий.

Ми даємо гарантію 15 років на наші вироби і забарвлення.

Всі матеріали, фарби, шпаклівки, грунтовки пропонують наші фахівці, або замовник може вибрати матеріали і зовнішній вигляд пофарбованого еврозабора на свій розсуд і свій смак.

Ціна фарбування паркану (секція, 4 плити + стовп від 340 грн.).

Як фарбують єврозабори наші фахівці.

Перш за все, перед фарбуванням еврозабора ми грунтуємо поверхню, доводячи до необхідного стану, в залежності від задуманої текстури, що забезпечить бездоганний вигляд після фарбування.
Після наноситься фарба по заздалегідь створеному дизайну, в залежності від задумки, кольору фасаду будівлі і інших побажань і особливостей замовлення перед яким буде танути майбутній європаркан.

Якщо Ви вже встановили еврозабор без фарбування, не поспішайте впадати у відчай, фахівці компанії "Престиж Забір" із задоволенням виїдуть до вас на об'єкт і здійснять фарбування єврозабори на місці!
Фарбування євроогорож в Харкові від компанії гарантує якісне фарбування вашого забору, довговічність експлуатації і доступні ціни на будь-який гаманець.

Різновиди фарбування бетонних парканів

фото и виды покраски еврозаборов


Хочете дізнатися попередню вартість установки і фарбування вашого залізобетонного паркану?
Скористайтеся нашим онлайн калькулятором розрахунку забору прямо зараз!

Калькулятор еврозабора в Харькове

 

Поделись инфой :)
Web студия TSENIX