Компанія "Престиж забор" 

 

Компания Престиж Забор - лидер по производству еврозаборов в Харькове

Контакти:

Тел. 057 - 762 94 02 / 063 - 272 16 66 / 050 - 515 88 08 / 067 - 305 56 04

Години роботи: пн. - суб. з 08:00 до 17:00
Вихідні: неділя.
E-mail: eurozaborinua@gmail.com

 

Про нас

"Престиж_Забор" є однією з провідних компаній-виробників у Харкові з виготовлення залізобетонної продукції (євроогорож різних видів, тротуарної бруківки).

На будівельному ринку міста "Престиж_Забор" вже 12 років і за цей час добре себе зарекомендував серед харків'ян і мешканців області. Компанією виготовлено і встановлено більше 3 758 м парканів, 25 973 кв.м тротуарної бруківки. Основний пріоритет компанії - якісна робота, добротна продукція та лояльність до клієнтів.

На сьогоднішній день, в 2021 році, компанія розширює своє виробництво та впроваджує нові технології. Вже як 3 роки освоїли власне виробництво  по високоточному зварюванню металевих воріт (листового металу, фільонок "шоколадок"), а також зварюванню секцій і форм для установки парканів і хвірток з профнастилу.

Відгуки наших клієнтів

Отзыв о декоративном заборе приобретенном в компании Престиж Забор в Харькове

Павло (р. Дергачі)

"Потрібно було оптимальне рішення: ціна, якість і привабливий зовнішній вигляд. Ось що вийшло. Відмінний паркан для нашого дому!”

Отзыв о еврозаборе в Харькове от компании Престиж Забор

Тетяна (р. Ізюм)

"Вирішили особливо не морочитися і встановили бетонний паркан висотою 2 м. Потрібно було швидко обгородити дачну ділянку від цікавих сусідів і всяких непрошених гостей. Простенько і відносно недорого :)"


Адреса: м. Харків, провулок Лазьковский, 8

 

Так вже влаштоване наше суспільство і таке наше життя, що без парканів важко обійтися. А раз так, то слід подбати про їх надійність, естетичність та функціональність. Якраз за це і цінує свої єврозабори Харків. А компанія прагне задовольнити всі бажання і потреби своїх клієнтів.

Поделись инфой :)
Web студия TSENIX